Wyniki wyszukiwania:

pl
Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń
A A A
Narzędzia

W I połowie 2017 r. PGNiG OD dokonało rozliczenia akcji promocyjnej pn.: „Oszczędności dla Ciebie i Twojej firmy W4 – I edycja”. Promocja skierowana była zarówno do aktualnych, jak i nowych odbiorców paliwa gazowego. Klienci przystępujący do I edycji programu rabatowego zyskali niższą cenę paliwa gazowego w stosunku do ceny wskazanej w taryfie przez cały okres 2016 r. Równolegle kontynuowano akcję promocyjną pn. „Oszczędności dla Ciebie i Twojej firmy W4 – II edycja”, skierowaną zarówno do aktualnych, jak i nowych odbiorców paliwa gazowego. Klienci przystępujący do II edycji programu rabatowego zyskali niższą cenę paliwa gazowego w stosunku do ceny wskazanej w taryfie przez cały okres obowiązywania promocji, tj.: od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r.

W II połowie 2017 r. PGNiG OD dokonało rozliczenia akcji promocyjnej pn.: „Oszczędności dla Ciebie i Twojej firmy W4 – II edycja” i przeprowadziło jednocześnie dwie akcje rabatowe skierowane do klientów rozliczanych w grupach taryfowych W3 i W4:

  • Akcja rabatowa „Stale Niska Cena” skierowana była do klientów nie będących konsumentami (nowych oraz dotychczasowych) rozliczanych w grupach taryfowych W3 i W4. W ramach tej promocji klient miał możliwość wyboru jednego z dwóch wariantów okresu obowiązywania ceny specjalnej przez 12 lub 24 miesiące od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę.
  • Akcja rabatowa „Do roku bez abonamentu” (GAZEK), skierowana do nowych oraz dotychczasowych konsumentów i klientów nie będących konsumentami rozliczanych w grupach taryfowych W3 i W4. Klient w ramach promocji mógł uzyskać bonus w wysokości 6- lub 12-miesięcznej opłaty abonamentowej.

W efekcie w 2017 r., w segmencie klientów indywidualnych, pozyskano ok. 97,7 tys. nowych odbiorców produktu gazu ziemnego z grup taryfowych 1-4. Nowi odbiorcy rozumiani są jako nowe układy pomiarowe lub układy pomiarowe uruchomione po okresie minimum 12-miesięcznej przerwy w dostawach paliwa gazowego.