Wyniki wyszukiwania:

pl
Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń
A A A
Narzędzia

PGNiG od wielu lat prowadzi działalność sponsoringową, która przyczynia się do rozwoju kapitału społecznego.

Grupa PGNiG koncentruje się na trzech głównych obszarach sponsoringu zasadniczego – wspiera sport, kulturę oraz edukację.

  • Sport – PGNiG wspiera jedną wiodącą dyscyplinę w sporcie profesjonalnym – piłkę ręczną. Jest także partnerem programu „Klub” i wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki wspiera działalność małych i średnich klubów sportowych. PGNiG jest założycielem i donatorem Superliga sp. z o.o., spółki-operatora zawodowej ligi piłki ręcznej.
  • Kultura – W 2017 r. kontynuowano zapoczątkowaną w 2016 r. z Telewizją Polską współpracę z Teatrem Telewizji. Innym działaniem w zakresie sponsoringu kultury było m. in. wsparcie Koncertu Galowego „Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie”. PGNiG poza wsparciem kultury wysokiej, angażuje się w szereg inicjatyw patriotycznych. Wspólnie z Fundacją PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza prowadzi program „Rozgrzewamy Polskie Serca”.
  • Edukacja – Spółka wspólnie z Fundacją PGNiG realizowała program edukacyjny „Być jak Ignacy”. Wspierane działania polegały na udziale PGNiG w Festiwalach Nauki, gdzie interaktywne stanowisko spółki cieszyło się dużym zainteresowaniem.